Главни одбор

Главни одбор је највиши орган Партије између два конгреса.

Чланови Главног одбора су:

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 1 

Рб Име и презиме Град / општина
1. ИГОР КНЕГИЊИЋ Приједор
2. НЕМАЊА ГРУБАН Приједор
3. СТЕФАН УСОРАЦ Приједор
4. ДУШКО МИЛУНОВИЋ Козарска Дубица
5. ДАЈАНА БАЛАБАН Козарска Дубица
6. ЗОРАН КУКАВИЦА Нови Град
7. БОЈАНА ТАДИЋ Нови Град
8. МАРКО ЧОЛИЋ Костајница
9. БРАНЕ РОДИЋ Оштра Лука
10. ГОЈКО КЛИЧКОВИЋ Крупа на Уни

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 2 

Рб Име и презиме Град / општина
1. ИВИЦА ЛУЧКА Градишка
2. ВОЈИСЛАВ ПРОТИЋ Лакташи
3. ЈОВО ЂУРИЋ Лакташи
4. ГОРАН ЗЕМУН Прњавор
5. СЊЕЖАНА ЗОРИЋ ВУЈИЋ Прњавор

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 3   

Рб Име и презиме Град / општина
1. ЖИВКО МАРЈАНАЦ Бања Лука
2. ДРАГАН ВУКЧЕВИЋ Бања Лука
3. ЗОРАН ЛУКИЋ Бања Лука
4. ВЕЛИБОР СТАНИЋ Бања Лука
5. СРЕТЕН ЋУРЛИЋ Бања Лука
6. СЛАВИЦА МИЛИКИЋ Бања Лука
7. ЗДЕНКА ГОЈКОВИЋ Бања Лука
8. САША ДОБРИЧАНИН Бања Лука
9. МИРА ГАЛИЋ Бања Лука
10. РАДЕНКО КОМЉЕНОВИЋ Бања Лука
11. МИЛАН ТОРБИЦА Бања Лука
12. ДРАГАН БАЊАЦ Бања Лука
13. НИКОЛА ВУКЧЕВИЋ Бања Лука
14. ПЕТАР ЈОКАНОВИЋ Бања Лука
15. НИКОЛА РАДОЊИЋ Челинац
16. ЖЕЉКО КУЗМАНОВИЋ Челинац
17. БЛАШКО КАУРИН Мркоњић Град
18. ПЕТАР КУРИЏА Мркоњић Град
19. ГОРАН МИЛАНОВИЋ Мркоњић Град
20. ЕНИСА БОЖИЧКОВИЋ Котор Варош
21. СЛОБОДАН ЖУПЉАНИН Котор Варош
22. МИЛАН ЂУРАНОВИЋ Кнежево
23. МИРО ЈУРИШИЋ Рибник

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 4  

Рб Име и презиме Град / општина
1. МИЛОШ СТАНИШИЋ Брод
2. ДУШАН РАШИЋ Дервента
3. БОЈАН РАДАНОВИЋ Дервента
4. НИКОЛА КУРЕШЕВИЋ Модрича
5. МИРОСЛАВ ЈОВИЧИЋ Модрича
6. ЈОВАН КОВАЧЕВИЋ Вукосавље

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 5

Рб Име и презиме Град / општина
1. СВЕТЛАНА НЕДИЋ Добој
2. ВЕДРАН ГЛИГОРИЋ Добој
3. ОЗРЕНКО ПАШАЛИЋ Добој
4. МЛАДЕН ЛУКИЋ Теслић
5. МИЛОРАД ЂУРКОВИЋ Петрово
6. ДЕНИС СТЕВАНОВИЋ Станари

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 6 

Рб Име и презиме Град / општина
1. ПЕТАР ЂОКИЋ Брчко
2. ДАЛИБОР СТЕВИЋ Бијељина
3. НЕДЕЉКО ЈОВИЋ Бијељина
4. ДРАГАН ПЕРИЋ Бијељина
5. ИГОР ЦВИЈАНОВИЋ Бијељина
6. БОЈАН ЂОКИЋ Брчко
7. БОРО РИСТИЋ Брчко
8. ЗОРАН КОКАНОВИЋ Брчко
9. ДУШАН ИЛИЋ Угљевик
10. ЦВЈЕТКО ТОМИЋ Лопаре
11. ВОЈО ЈУРОШЕВИЋ Лопаре
12. МИРОСЛАВ БОЖИЋ Доњи Жабар
13. ПЕТАР СТЕВАНОВИЋ Доњи Жабар
14. СИМО СТАКИЋ Пелагићево
15. AЛЕКСАНДАР СТАНКОВИЋ Шамац

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 7

Рб Име и презиме Град / општина
1. ЈАКОВ ГАЛИЋ Зворник
2. АЛЕКСАНДАР ЕРКИЋ Власеница
3. БРАНКО МАРКОВИЋ Шековићи
4. СРЕТКО ГУЖВИЋ Шековићи
5. КРУНО ВЛАЧИЋ Милићи

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 8 

Рб Име и презиме Град / општина
1. СЛОБОДАН ПАЈИЋ Источно Ново Сарајево
2. МИХАЕЛА ТОМОВИЋ Хан Пијесак
3. БОРКО НОВАКОВИЋ Рогатица
4. ЈЕЛЕНА КОКИЋ Источна Илиџа

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 9    

Рб Име и презиме Град / општина
1. РАЈКО ЋАПИН Требиње
2. ГОРАН ВУКОЈЕ Требиње
3. МОМЧИЛО ВУКОТИЋ Невесиње
4. САЊА ДРАШКОВИЋ Гацко
5. СЛОБОДАН ЧОМИЋ Билећа
6. ЗОРИЦА ТАДИЋ Чајниче
7. ЖЕЉКО ШЕВРТ Вишеград
8. НЕБОЈША ЈАНКОВИЋ Ново Горажде
9. НИНОСЛАВ ПРИЈОВИЋ Рудо
10.    МИЛИВОЈЕ РАДИШИЋ Берковићи

 

ИЗБОРНА ЈЕДИНИЦА 10  

Рб Име и презиме Град / општина
1. ЈАСНА ПАЋАНАЦ Дрвар